HAKKIMIZDA

TOPSİT Ticaret, Organizasyon, Planlama, Sanayi, İnşaat ve Turizm A.Ş. adıyla 1973 yılında kurulan firmamız, kuruluşundan beri inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. TOPSİT A.Ş. gerek yurtiçi gerekse yurtdışında küçük ve büyük çaplı birçok projeye imza atmıştır. NATO ve TUSEG’e yapılan çeşitli işler ve Libya’da kurulan iki kasaba firmanın yaptığı en önemli işler arasındadır.

TOPSİT A.Ş. fiilen inşaat işlerinden çekildikten sonra 1987’den beri tüm dünyada tanınan Kanada menşeili “XYPEX” su izolasyon malzemelerinin Türkiye, Ortadoğu ve Orta Asya distribütörlüğünü ve tahribatsız beton test cihazları üreten PROCEQ S.A. (İsviçre) firmasının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Ayrıca 1997 yılında

HYGOLET EUROPE A.G. (İsviçre) firmasının ürettiği Hygolet hijyenik klozet kapaklarının da Türkiye distribütörlüğünü almıştır.

Firmamız kendi sınıfında öncü tüm bu malzeme ve gereçlerin ithalatını, tanıtımını ve pazarlamasını yapmakta ve 40 yıllık inşaat birikiminden yararlanarak teknik çözüm, öneri ve uygulama planlaması hizmeti ile müşterilerine en iyiyi ulaştırmayı hedeflemektedir.

TOPSİT A.Ş ayrıca Kasım 2017 den beri YAPSUDER Yapısal Su Yalıtımcılar Derneği Kurucu Üyesidir.