Günümüzde umumi tuvaletlerin hijyenik olması kullanıcıların sağlığı açısından taşıdığı önemin yanı sıra, tesisin hijyene gösterdiği özeni vurgulaması ve rakiplerine göre üstünlük sağlaması bakımından da artık gözardı edilemeyecek bir konudur.

İşte bu noktadan hareketle, İsviçre’den ithal Hygolet Hijyenik Klozet Kapakları ile misafirlerinize, çalışanlarınıza, müşterilerinize, hastalarınıza 1. sınıf hijyen sunarak güven verecek; siz de prestijinizi arttıracaksınız.

Hygolet, özellikle otel, lokanta, hastane, işyeri, havaalanı, okul, spor salonu, sinema gibi kamuya açık yerlerde bulunan umumi tuvaletler için ideal bir hijyen buluşudur.

Hygolet Klozet Kapakları dünyadaki klozet taşlarının %90’ına uygundur.

Hygolet Klozet kapakları Sensörlüdür. Elektronik ve Sensörlü olanların da ayrıca elektrikli ve akülü olmak üzere iki modeli bulunmaktadır. Kullanımdan önce klozet kapağını çevreleyen film tam bir tur hareket ederek klozet kapağını kullanıma hazırlar. Hygoplast rulo kolaylıkla değiştirilir. Herbiri 150 kullanımlık olan rulolar tamamıyla organik olduğundan çevre dostudur. Doğada çözülmektedir.

TOPSİT A.Ş. mümessili olduğu Hygolet Hijyenik Klozet Kapakları ile hem hijyen hem de çevre duyarlılığı konusunda önemli katkılar sağlamaktadır.