XYPEX VIDEO

XYPEX KAPLAMA UYGULAMASI

Yüzey uygulamaları için Xypex Kaplama ürünleri, Xypex beton su yalıtım ve koruma sisteminin bir parçasıdır ve Xypex Crystalline Teknolojisinin betonlarda uygulanması için kullanılan üç farklı yöntemden biridir.

XYPEX ADMIX UYGULAMASI

Karıştırma sırasında betona eklenen Xypex Katkı ürünleri, Xypex beton su yalıtım ve koruma sisteminin bir parçasıdır ve Xypex Crystalline Teknolojisinin betonlarda uygulanması için kullanılan üç farklı yöntemden biridir.

XYPEX DRYSHAKE UYGULAMASI

Yatay yüzeyler için Xypex Kuru Serpme ürünleri, Xypex beton su yalıtım ve koruma sisteminin bir parçasıdır ve Xypex Crystalline Teknolojisinin betonlarda uygulanması için kullanılan üç farklı yöntemden biridir.

XYPEX’İN ULUSLARARASI DÜNYASI

Beton, diğer birçok özelliğinin yanı sıra içerideki suyu içeride ve dışarıdaki suyu dışarıda tutan evrensel bir üründür. Peki ama beton işlevini yapamadığı için su içeri girerse ne olur? Büyük sorunlar ortaya çıkar.

İşte karşınızda Xypex’in, muhteşem bir ürünün betonu sağlamlaştırma gücünün ve doğru ürünlerin Xypex’i nasıl betonlar için su yalıtım sektöründe bir lider haline getirdiğinin hikayesi.

XYPEX CRYSTALLİNE TEKNOLOJİSİ

Xypex Crystalline Teknolojisinin geliştirilmesinin altında yatan temel, betonun kimyasal ve fiziksel yapısının tam olarak anlaşılmasıydı. Beton gözeneklidir. Tünele benzeyen kılcal damarları, beton kütlesinin doğal bir parçasıdır ve suyun yanı sıra diğer sıvıların geçişine izin verir.

Xypex’teki araştırmacılar, suyun ve diğer sıvıların nüfuz etmesini önlemek için bu kılcal damarları dolduracak kimyasal bir işlemin mümkün olduğunu keşfettiler. Bu bütünsel yapı, kılcal damarları doldurarak betonun su geçirmez olmasını sağlıyor.

XYPEX CRYSTALLİNE TEKNOLOJİSİNİN CANLANDIRMASI

Xypex Crystalline Teknolojisinin betonların su geçirmezliğini ve korunmasını nasıl sağladığı, dünyanın dört bir köşesindeki beton şartnamesi hazırlayıcılarının ve yüklenicilerin ilgisini ve merakını çekmeye devam ediyor.

Bir kılcal damarın oldukça büyütülmüş bir görüntüsünün kullanıldığı canlandırma, Xypex’in betona nasıl nüfuz ettiğini ve ortaya çıkan katalitik reaksiyonun çözünmeyen kristaller ve en uç noktalardaki hidrostatik basınçlara karşı bile kalıcı olarak su yalıtımı sağlanmış beton yapının oluşmasını nasıl sağladığını gösteriyor.

XYPEX BETON ONARIMLARI

Xypex, akan suyun durdurulması, yamalama, tekrar kaplama, beton rehabilitasyonu ve çatlakların onarımı gibi farklı beton onarım uygulamaları için bir dizi özel ürün sunmaktadır. .